Service Category: Danışmanlık

Tapu ve Kadastro Gayrimenkul Ekspertiz İşlemleri Hizmeti

Gayrimenkul (Taşınmaz) Alım ve Satım Ekspertiz Raporu Hazırlanması, Tapu Hisse Devri İşlemi Ekspertiz Raporu Hazırlanması.

Redaksiyon Hizmeti

Önceden anadilde hazırlanmış veya hedef dile çevirisi yapılmış metin veya belgeleri kontrol etme işlemidir. Redaksiyonda metnin doğruluğu; imla, noktalama, kelime kullanımı, yazım kuralları, mana ve akıcılık bakımından ele alınarak detaylı bir biçimde gözden geçirilmektedir.

Göçmenlik Hizmetleri, Göç İdaresi İşlemleri Danışmanlığı Hizmeti

İnternet üzerinden Göç İdaresi Başvuru İşlemleri, Formları ve Evrakları; Yabancılar için İkamet İzni Başvurusu İşlemi, Yabancılar için Çalışma İzni Başvurusu İşlemi, Yenileme Başvuruları Hizmetleri, Vatandaşlık Başvurusu İşlemleri ve Belgeleri Tercümesi, İltica Başvurusu İşlemleri ve Tercümesi vs.

Dış Ticaret, İthalat-İhracat, Gümrük ve Nakliye-Lojistik İşleri Danışmanlığı

Dış Ticaret Yazışmaları, İhracat Sözleşmesi, İthalat Sözleşmesi, İş Anlaşması ve Ticari Anlaşma Hazırlanması, İthalat-İhracat İşlemleri, Yurtdışı Müşteri Teklifleri, İngilizce Proforma Fatura, İhracat Faturası, İngilizce Ticari Fatura, Çeki Listesi, İhracat ve Gümrükleme İşlemleri, İthalat ve Gümrükleme İşlemleri, Her Türlü Teslim Şekliyle (EXW, FOB, FCA, CIF, DAB vs.) İhracat ve İthalat İşlemlerinizin Yapılmasını Sağlamak, En Doğru Ödeme Şekillerine (Peşin, Mal Mukabili, Evrak Mukabili, Akkreditifli Ödemeler, Sigortalı Satış vs.) Göre İhracat veya İthalat İşlemlerinizin Yapılmasını Sağlamak, İzin Belgelerinin Alınması, Ürün Sertifikalarının ve Teknik Sertifikaların Hazırlanması İthalat yada İhracat Lojistik Nakliye İşlemlerinin Takibi, Konşimento Kontrolü, Kambiyo İşlemleri ve Muhasebesi Desteği, Tüm Dış Ticaret Evraklarının Çevirisi vs.

Çeviri Danışmanlığı Hizmeti

Tercüme evraklarınızın tipine, niteliğine ve işlem şekline bakılarak, genel mevzuat, T.C. Kanunları ve Yönetmelikleri uyarınca ve de Uluslararası Hukuka ve Anlaşmalara göre yapılması gereken tercüme evraklarınıza bakarak ve tercüme işlemlerinize yönelik Uzman Çevirmen Danışmanlığı Hizmeti.

Adli Bilirkişi Danışmanlık Hizmeti

Uluslararası ilişkiler alanında ve ayrıca İşletme ve Pazarlama alanlarında Anlaşmazlıklar ve Mahkeme Süreçleri ile ilgili Hukuki Danışmanlık Hizmeti, Adli Bilirkişi Çevirmenlik gerektiren evraklarınız ve işlemleriniz ile ilgili Hukuki Danışmanlık Hizmeti, Türkiye’deki Yabancıların yapması gereken tüm hukuki süreçleri ve de özel ve tüzel ve işlemleri hakkında Danışmanlık Hizmeti Sağlamaktır.